Goederen- en dienstenveiling levert meer dan €62.000 op voor nieuwe sportaccommodatie

De dag begon al vroeg met volop actie: de allerkleinsten mochten los op een besneeuwde obstakelrun. Met rode wangen, grote glimlachen en een flinke dosis enthousiasme trotseerden zij het parcours. De kinderen genoten zichtbaar en haalden samen meer dan €1.200 op voor de inrichting van de nieuwe sportaccommodatie – een geweldige prestatie!

Na een welverdiende lintjesregen voor het voltallige bestuur van Achilles was het tijd om samen met leden, supporters en andere geïnteresseerden het glas te heffen op het nieuwe jaar. De gezelligheid zat er goed in, en dat bleef niet onopgemerkt.

Ondertussen draaide de goederen- en dienstenveiling op volle toeren. Er kon geboden worden op een breed en aantrekkelijk aanbod: van handige en praktische items tot verrassend ludieke kavels. Denk aan een stoere Cortenstaal vuurschaal, accuboormachines, waardebonnen voor restaurants uit de regio, een exclusief 4-gangendiner verzorgd door Ans en Teun Linders, een jaar lang gratis auto wassen door Achilles Reek 35+ of zelfs een invalbeurt bij het 1e elftal.

De biedingen vlogen in sneltreinvaart voorbij en vrijwel elk item werd razendsnel verkocht. De veiling bleek een schot in de roos en leverde een enorme bijdrage aan het eindresultaat.

De totale opbrengst van €62.845,19 bestaat uit inkomsten van de veiling, de obstakelrun, de verkoop van oude inventaris en de verkoop van naambordjes voor de nieuwe inrichting. Met een vooraf gesteld doel van €35.000 is dit resultaat werkelijk boven alle verwachtingen.

Wij willen daarom alle donateurs, sponsoren, kopers, vrijwilligers en commissieleden enorm bedanken voor hun inzet, enthousiasme en gulle bijdragen. Samen hebben we er een onvergetelijke en succesvolle dag van gemaakt – eentje waar we met trots op terugkijken!

Actueel weerbericht

booked.net

Sponsoren

Afgelastingen

Websponsoren

Reek